Sleeves

Përshkrim i shkurtër:

Sleeves Adapter prezantoj: sleeves përshtatës, housings Plummer bllok dhe kushineta Associated vetë-përafrimin top ose kushineta rul sferike që mund të krahasohen, përmes përzgjedhjes përvetësuar të aksesorëve, me një gamë të gjerë të applications.Applications përfshijnë makineri bujqësore, industria e përpunimit të letrës , minierave, përpunimit të materialeve, industria e çelikut dhe stacionet e energjisë.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Sleeves përshtatës futur: 

  sleeves përshtatës, housings bllok Plummer dhe kushineta Associated vetë-përafrimin top apo kushineta rul sferike që mund të krahasohen, përmes përzgjedhjes përvetësuar të aksesorëve, me një gamë të gjerë të applications.Applications përfshijnë makineri bujqësore, industrinë e përpunimit letër, minierave, materiale përpunimit, industrinë e çelikut dhe energjisë stacione.


 • : Previous
 • : Next

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!