Обвивки

Краток опис:

Адаптер ракави воведе: адаптер ракави, Пламер блок куќишта и придружните само-израмнувачки лагери или сферични валчести лежишта, кои може да се исти, преку присвои избор на додатоци, на широк спектар на applications.Applications вклучуваат земјоделски машини, хартија преработувачката индустрија , рударството, обработка на материјали, челичната индустрија и централи.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Адаптер ракави воведе: 

  Адаптер ракави, Пламер блок куќишта и придружните само-израмнувачки лагери или сферични валчести лежишта, кои може да се исти, преку присвои избор на додатоци, на широк спектар на applications.Applications вклучуваат земјоделски машини, преработка на хартија индустрија, рударството, материјали обработка, челичната индустрија и централи.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!